Haber Detayı
10 Mart 2020 - Salı 09:02 Bu haber 350602 kez okundu
 
Velileri Çılgına Döndüren B.K İsimli Öğretmen!
İlk okul'da Stajyer öğretmenin yaptığı velileri deliye çevirdi!
EĞİTİM Haberi
Velileri Çılgına Döndüren B.K İsimli Öğretmen!

 B.K. İSİMLİ ÖĞRETMEN ÖĞRENCİLERE HANGİ KİTABI DAĞITTI?

 

Son dakika istanbul haberleri, Arnavutköy'de bir ilkokulda meydana gelen olayda, B.K. adında stajyer bir öğretmen birkaç ay önce Arnavutköy'deki bir ilkokulda göreve başladı. Kitap yazmaya Üniversite yıllarından itibaren başlayan B.K., eğitimine başladığı öğrencilerinden okuma-yazmaya geçen birkaç öğrencisine kendi yazdığı kitaplardan birkaçını hediye etti. Hediye aldıkları kitapları evlerine götüren minik öğrenciler, daha sonra anne ve babaları eşliğinde hediye edilen kitapkarı evde okumak istedi. gündeminnabzi.com

 

Kitabın içeriğine Öfkelenen veli grubu çocuklarının eğitim gördüğü ilk okul bahçesinde toplandı.

 

Kitabın içeriğinde Müstehcen ifadeler ve cinsel içeriklerin yer aldığını idda eden veliler çılgına döndü. İlkokul birinci sınıf öğrenci seviyesine uygun olmadığını düşündükleri kitaptaki bölümleri fark eden öğrenci velileri öfkeyle soluğu okulda aldı. İddiaya göre sinir krizine giren velilerden bazıları stajyer B.K.'yi darp etti. Araya okul idarecilerinin girdiği ve velileri güçlükle sakinleştirdiği olayda daha okuma seviyesine yeni geçen minik çocuklarına hediye edilen kitaptaki cinsel içerikli bölümler sebebiyle öğretmen B.K.'den şikayetçi olan öğrenci velileri, çocuklarının başka bir öğretmenin gözetimine verilmesini talep ettiler.

 

Karakola şikayet ettikleri B.K' dan ayrıca okul idaresine de şikayette bulundular.

 

B.K. stajyer öğretmen açığa alındı Yaşanan bu üzücü olayın hemen ardından okul idaresi ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri daha stajyer olan sözleşmeli öğretmen B.K'yı hemen açığa aldı.

Kaynak: Editör: Serkan Çendik
Etiketler: Velileri, Çılgına, Döndüren, B.K, İsimli, Öğretmen!,
Yorumlar
Haber Yazılımı