Reklam, reklam vermek istiyorum
Haber Detayı
21 Şubat 2021 - Pazar 11:38
 
Whatsapp Son Dakika! Mesaj Okuyamayacak Ve Gönderemeyeceksiniz
Whatsapp sil baştan
TEKNOLOJİ Haberi
Whatsapp Son Dakika! Mesaj Okuyamayacak Ve Gönderemeyeceksiniz

Whatsapp Son Dakika! Mesaj Okuyamayacak Ve Gönderemeyeceksiniz

 

Whatsapp Gizlilik Sözleşmesi. Gizlilik sözleşmesi nedeniyle eleştirilere maruz kalan WhatsApp geri adım atmıyor. WhatsApp'ın gizlilik sözleşmesi'ni 15 mayıs'a kadar kabul etmeyen kullanıcılar, bildirimleri almaya devam edecek ama mesaj okuyup, gönderemeyecek.

Buna göre; yeni şartları 15 Mayıs'tan sonra reddederseniz, birkaç hafta boyunca aramaları ve bildirimleri almaya devam edebilecek fakat uygulamadan mesaj okuyamayacak ve gönderemeyeceksiniz.

Tüm dünyada ve Türkiye de tepkilere sebep olan WhatsApp'ın yeni gizlilik sözleşmesi için Rekabet Kurulu harekete geçmiş durumda. Kurulun yaptığa açıklamada Facebook ve WhatsApp hakkında resmen soruşturma başlatıldığı duyurulmuştu.

Ayrıca Rekabet Kurulu, WhatsApp'la veri paylaşımı zorunluluğunun durdurulduğunu da açıklamıştı.

Rekabet Kurulu'nun internet sitesindeki yazıda söz konusu verilerin Facebook'un faaliyet gösterdiği diğer pazarlarda kullanılmasının ve bunun WhatsApp kullanımı için zorunlu tutulmasının 4054 sayılı kanun kapsamında sebep olduğu bazı endişeler de belirtilmişti.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mucize doktor 51 bölüm fragmanı
Kaynak: Editör: S Çndk
Etiketler: Whatsapp Gizlilik Sözleşmesi, Whatsapp SÖZLEŞMESİ ne zaman başlıyor, WhatsApp sözleşmesi iptal mi oldu, Haberler, son dakika Whatsapp,
Yorumlar
Haber Yazılımı