Verification: e2e9b2b6fc341cbc yandex-verification: e2e9b2b6fc341cbc
Reklam, reklam vermek istiyorum
Haber Detayı
28 Kasım 2020 - Cumartesi 11:45
 
Yunanistan: Daha Neyi Bekliyoruz?
Karabağ'da Ermenilerin başına gelenler bizim de başımıza gelebilir.
DÜNYA Haberi
Yunanistan: Daha Neyi Bekliyoruz?

Yunanistan: Daha Neyi Bekliyoruz?

Gündeminnabzı, son dakika haberleri, Yunanistan: Daha Neyi Bekliyoruz?Yunanistan'ın eski İstihbarat Teşkilatı üyesi Kalenderidis, Ermenistan'ın yenilgi nişanesi Karabağ'a dikkatleri çekerek şunları ifade etti, “Karabağ’da Ermenilerin başına gelenler bizim de başımıza gelebilir. Böyle giderse biz de Ermeniler gibi Türk SİHA’larının kurbanı olacağız.”

Savvas Kalenderidis, bir tv programında yaptığı açıklamalar ile Yunanistan'ın içinde bulunduğu tedirginliği dile getirerek Yunan yetkililere seslendi,  Ermenistan'n Dağlık Karabağı Türk SİHA' ları sayesinde kaybettiklerini söyleyerwk sonrının aynısı olacağına vurgu yaptı, “Karabağ’da Ermenilerin başına gelenler bizim de başımıza gelebilir. Böyle giderse biz de Ermeniler gibi Türk SİHA’larının kurbanı olacağız” dedi.
 

Savvas Kalenderidis, Daha Neyi Beklediklerini Sordu...

Türkiye'nin SİHA teknolojisinin her hedefi atlamadan vurduğunu ve karşısında bir silahın duramadığını aktararak şu ifadelere yer verdi, “Yunan hükümeti neden hiçbir şey yapmıyor. Daha neyi bekliyoruz. Yavaş yavaş Mavi Vatan bölgesinin Türkleşmesine doğru gidiliyor" dedi.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yunanlı komutan Türk Ticari Gemisine İzinsiz Girdi


Bu Uzay Aracına Dikkat! Ay'da Kazı Yapacak Ve Dünyaya...
Kaynak: Editör: Serkan Çendik
Yorumlar
Haber Yazılımı