Reklam, reklam vermek istiyorum
Bugün hangi yemeği yapsam

Bugün hangi yemeği yapsam

Eczane Steroid kürü

Eczane Steroid kürü

Kızılay Personel Alımı

Kızılay Personel Alımı

Adalet Bakanlığı Personel Alımı 2021

Adalet Bakanlığı Personel Alımı 2021

Kızılay Kpss Şartsız Personel Alımı

Kızılay Kpss Şartsız Personel Alımı

Künye

YÖNETİM YERİ ADRESİ

Çendik Medya

TEL: 0212 556 4124

 

İMTİYAZ SAHİBİ (GRANTEE)

S Çndk 

sc@gundeminnabzi.com

 

SORUMLU MÜDÜR (EDITOR IN CHIEF)

Serkan Ç

sc@gundeminnabzi.com


EDİTÖRLER (EDITORS)

Giray Abay - girayabay@gundeminnabzi.com

Serdar Ç - serdar@gundeminnabzi.com

 

GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ (NIGHT SHIFT EDITOR)

S. Ç.

mutlu@gundeminnabzi.com

 

SOSYAL MEDYA SORUMLUSU (SOCIAL MEDIA MANAGER)

Polat Ağrılı

polatagrili@gundeminnabzi.com

 

GÖRSEL KOORDİNATÖR (GRAPHIC DESIGNER)

Yiğit Karabulut

grafik@gundeminnabzi.com

 

REKLAM REZERVASYON (ADVERTISEMENT)

Yağmur Yerli

reklam@gundeminnabzi.com

 

BASIN BÜLTENLERİ

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.

info@gundeminnabzi.com

 

MALİ MÜŞAVİR (FINANCIAL ADVISOR)

Erdi Tunçbilek

 

HUKUK DANIŞMANI (LAWYER)

Av. Abdullah Demir


ALTYAPI ve TEMA

Web Aksiyon PHP Haberci V9 Pro

Durak Mah. Işıkveren Cad. No:40 43300/Kütahya

TEL: 0850 302 30 40

iletisim@webaksiyon.com

www.webaksiyon.com

 

SİTE HAKKINDA (ABOUT SITE)

Gundeminnabzi.com son dakika haberlerini web sitenize RSS bağlantısı ile ekleyebilirsiniz. 

UYARI

Gundeminnabzi.com" internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Çendik Medya’ya aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”


GİZLİLİK İLKELERİ

© Copyrigth 2020 Gundeminnabzi.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Gundeminnabzi.com’a aittir. Gundeminnabzi.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Gundeminnabzi.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Gundeminnabzi.com ’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Gundeminnabzi.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.


PRİVACY POLİCY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Gundeminnabzi.com However, sometimes the Gundeminnabzi.com uses third parties to process your information. Gundeminnabzi.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Gundeminnabzi.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Gundeminnabzi.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Gundeminnabzi.com and its services. When you use Gundeminnabzi.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Gundeminnabzi.com cookies section of our full Privacy Policy.

Haber Yazılımı